FOTO/LIVE VIDEO: Sănătatea Cluj-Comuna Recea, 0-0 scor final. Punct eroic scos de “viruşi”

Sănătatea Cluj a terminat la egalitate, 0-0, meciul cu ACS Comuna Recea, din etapa a 14-a a Ligii a III-a.

Deşi au evoluat cu un om în minus mai bine de o repriză, după eliminarea lui Ceaca, “viruşii” au rezistat fără să primească gol, ba chiar au ratat o şansă mare în repriza secundă.

Oferte echipament Joma – pentru CluburiCatalog 2018 JSport.ro - Joma, Cluburi, echipamente sportive, echipe

Oaspeţii au fost periculoşi doar la o bară, iar meciul s-a încheiat fără gol, un rezultat bun pentru Sănătatea, având în vedere raportul numeric de pe teren. Mai jos aveţi înregistrarea completă şi o galerie foto de la acest joc.