CFR Cluj 2 a terminat la egalitate, 1-1, meciul cu AFC Odorheiu Secuiesc, din etapa a patra a Ligii a III-a.

Micii feroviari au fost conduşi încă din minutul şapte de golul lui Mintaş, care a transformat un penalty, gazdele revenind pe tabelă tot dintr-o lovitură de la 11 metri.

Oferte echipament Joma – pentru CluburiCatalog 2018 JSport.ro - Joma, Cluburi, echipamente sportive, echipe

Petrila a egalat la unu după o oră de joc, iar în ultimele 10 minute feroviarii au jucat şi cu un om în plus, după eliminarea lui Chifu, însă nu au reuşit să găsească drumul spre gol.

Elevii lui Alin Minteuan au păcătuit la ultima execuţie, experienţa superioară a jucătorilor lui Alpar Meszaros făcând ca…